wybierz język: pl en de hu

Doradzaliśmy przy umowie dostawy i montażu krzeseł na stadion Ferencváros w Budapeszcie


Zespół Kancelarii Bisztrai doradzał wiodącemu polskiemu producentowi mebli – spółce z grupy Nowy Styl podczas negocjacji umowy na dostawę i montaż krzeseł na nowo powstający stadion Ferencváros w Budapeszcie.

Negocjacje zwieńczone zostały podpisaniem umowy pomiędzy Nowy Styl Sp. z o.o. oraz generalnym wykonawcą stadionu FTC – spółką Market Zrt..

Nasze doradztwo obejmowało dziedziny: prawo zamówień publicznych, budowlane oraz bankowe. Negocjacje prowadzone były przez blisko pół roku w języku węgierskim, polskim oraz angielskim.

Grupa Nowy Styl jest wiodącym producentem mebli w Europie z około 7.000 pracowników w 8 krajach. Najbardziej znane projekty na wykonawstwo i montaż siedzisk stadionowych tej grupy obejmują m.in. stadion Green Point i Mbombela (Republika Południowej Afryki), Lia Manoliu (Rumunia), wszystkie polskie stadiony wybudowane na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej UEFA 2012.

Market Zrt. jest dużej wielkości węgierskim przedsiębiorstwem budowlanym. Od czasu jego założenia w 1996r. Market Zrt. wybudował na Węgrzech około 580 objektów o całkowitej wartości ponad 1,4 biliona euro, w tym: budynki biurowe, centra handlowe, hotele, fabryki.