wybierz język: pl en de hu

O nas


Kancelaria Bisztrai doradza przedsiębiorcom działającym w Europie Środkowej. Znajomość kultury prawnej oraz sytuacji gospodarczej przede wszystkim Polski, Węgier oraz krajów niemieckojęzycznych pozwala nam na kompleksowe wspieranie naszych klientów działających w tym regionie. Rozwiązania, które proponujemy naszym klientom dostosowujemy do ich potrzeb i specyfiki branży, w której działają. Mają one przede wszystkim na celu zminimalizowanie ryzyka i kosztów związanych z transgraniczną działalnością w krajach o odmiennej kulturze biznesu, prawnej oraz odmiennej sytuacji gospodarczej. Poza doradztwem prawnym służymy klientom naszą wiedzą z zakresu wstępnego badania rynku lub grupy docelowej, sprawdzamy potencjalnego partnera handlowego oraz prowadzimy negocjacje.

Nasz zespół składa się z polskich oraz węgierskich radców prawnych, adwokatów, aplikantów radcowskich i adwokackich posiadających wieloletnie doświadczenie zdobywane w międzynarodowych kancelariach prawnych jak i w spółkach z kapitałem zagranicznym. Prowadzimy aktywne doradztwo w języku polskim, węgierskim, niemieckim oraz angielskim. Współpracujemy z kancelariami doradztwa podatkowego, notarialnymi, wywiadowniami gospodarczymi oraz tłumaczami przysięgłymi zarówno w Polsce jak i na Węgrzech. Prowadzimy szkolenia dla kadry menadżerskiej z zakresu prawa pracy, przeciwdziałania praktykom monopolistycznym oraz nieuczciwej konkurencji.

Nasze kompetencje wykorzystywaliśmy przy świadczeniu pomocy prawnej w szczególności dla klientów z branży energii odnawialnej, nieruchomości, IT, budowlanej, spożywczej, chemicznej, transportu i logistyki, farmaceutycznej, wydawniczej oraz motoryzacyjnej. Zainteresowanie branżą, w której działają nasi klienci widoczne jest w efektach naszej pracy.

Zaufanie i relacje z klientami budujemy stawiając sobie za priorytet: dyspozycyjność, sumienność oraz profesjonalizm. W przypadkach wymagających bardziej złożonych rozwiązań organizujemy zespoły zadaniowe, które pracują nad rozwiązaniem interesujących klienta zagadnień.

Jesteśmy zdania, iż klienci mają prawo oczekiwać od nas jasnych reguł współpracy i rzetelnej informacji odnośnie powierzanych nam zadań.