wybierz język: pl en de hu

Kariera


Działalność Kancelarii opiera się na zespole osób, dla których prawo jest pasją, którzy z zapałem podchodzą do rozwiązywania problemów poszukując najlepszych rozwiązań danego zagadnienia. Dlatego też poszukujemy osób, które chcą rozwijać swoje umiejętności w ramach przyjętego przez nas modelu pracy.

Jeżeli chcesz dołączyć do wysoce wyspecjalizowanego zespołu, którego celem jest sprostanie wysokim wymaganiom międzynarodowych klientów, znasz język polski lub węgierski (oraz inne języki obce) oraz jesteś zainteresowany zdobyciem wszechstronnego doświadczenia zawodowego, praca lub praktyki w naszej kancelarii będzie dla Ciebie odpowiednim wyzwaniem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres office@bisztrai.com z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.)“. Wszystkie dane osobowe kandydatów zostaną wykorzystane wyłącznie na potrzeby prowadzonej rekrutacji.